Teknoloji

Uygun Fiyatlı VR Deneyimi İsteyenler Burada! TCL Nxtwear S Sanal Gerçeklik Gözlükleri Türkiye’de Satışta

TCL Nxtwear S sanal gerçeklik gözlüğü Türkiye satış fiyatı belli oldu. Daha çok içerik tüketimini hedefleyen VR gözlükler, harici kaynaklardan gelen içeriği 130 inç büyüklüğündeki mikro OLED ekrana yansıtabiliyor. Peki ülkemizde satış fiyatı ne kadar bakalım hep birlikte…

‘Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’

Kaynak:https://www.donanimhaber.com/tcl-nxtw…

Apple’ın Vision Pro VR kulaklığını gördükten sonra, VR deneyimi için oldukça heyecanlandık. Şu an indirimde olmayan Vision Pro tutkunları için TCL markasından bir haber var.

Yeni modellerini global ölçekte lanse etmeye başlayan TCL, Nxtwear S sanal gerçeklik gözlüklerini ülkemizde de piyasaya sürdü.

Vision Pro’nun teknik özellikleriyle karşılaştırıldığında TCL Nxtwear S Sony mikro OLED Full HD ekran, 130 inç projeksiyon deneyimi sunarken DCI-P3 renk gamının yüzde 90’ına sahip ve mavi ışık filtresi sunuyor.

Gözlük, USB Type-C kablosuz üzerinden DP destekli cihazlara bağlanabilen ve içerik tüketimi odaklı bir cihazdır.

Gözlük, Windows ve Android işletim sistemlerini destekler, ancak iOS cihazlar için özel bir adaptör gerektirir. Bluetooth desteği de var.

Ülkemizde ise satış fiyatı 23 bin 999 TL olarak açıklandı.

Apple Vision Pro’nun fiyatı ise 3 bin 499 dolar (75 bin TL) olarak açıklandı.

TCL NXTWEAR S’yi burada görüntüleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu