Haber

Süleyman Hurma: Pirlo ile devam etmek istiyorduk ama çok teklif geldi

Fatih Karagümrük Lideri Süleyman Hurma, grubun bu sezonki performansından memnun olmadığını ve kulübe uygun yeni bir teknik direktörle anlaşacaklarını söyledi.

Takımının kadro kalitesinin çok uygun olduğunu vurgulayan kırmızı-siyahlı kulüp lideri açıklamalarda bulundu.

“Beklediğimiz yerden çok uzaktayız. Her şey kötü gitmesine rağmen takımımızın kadro kalitesi 5. seviyedeydi.”dedi Hurma, şu ifadeleri kullandı:

Biraz daha yükseğe koyabilseydik ilk 3’e girebilirdik. Ancak birkaç nedenden dolayı mevcut sıraya razı olmak zorunda kaldık. Önümüzdeki maçlardan alacağımız sonuçlara göre 7. veya 8. gibi bir sonuç alabiliriz. Maalesef sezon başında koyduğumuz hedefin gerisindeyiz.

“Pirlo’ya çok teklif geldi”

Trabzonspor deplasmanında aldığı mağlubiyetin ardından teknik direktör Andrea Pirlo ile yolların ayrılmasından da bahseden Hurma, şöyle devam etti:

Biz 3 maç kala birini başarıya ya da başarısızlığa gönderecek bir kulüp değiliz. Öğretmenimizi çok seviyoruz. Gelecek sezon onunla devam etmek istiyorduk. Ancak ona ülkemizden ve Avrupa’dan çok sayıda teklif var. Ne yazık ki bu teklifler çalışan insanların motivasyonunda burukluk yaratıyor. Biz de kendisine ‘Madem seneye çalışamayacağız’ dedik. Ayrıca birçok teklif alırsınız. Bu seni meşgul ediyor. Zaten 3 hafta var. Kendi programımızı yapalım, siz gidin transfer görüşmelerini yapın.’ dedik. Ona izin verdik. Aslında, Pirlo hala bizim teknik müdürümüz.

Inzaghi sorusuna cevap

Hurma’ya teknik direktör adayları arasında Flippo Inzaghi’den bahsedilmesi sorulduğunda Bu konuda çok fazla şey söylemek istemiyorum ama daha önce olduğu gibi kulübümüze yakışan bir teknik direktörle anlaşacağız” dedi.o cevapladı.

haber-akdeniz.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu