Yaşam

Gündemde Olmayan Eski Survivor Yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı Hapishaneden Firar Etmeye Çalıştı

2011 yılında katıldığı Survivor ile adından söz ettiren Taner Tolga Tarlacı, yarışma sonrasında sık sık sansasyonel olaylarla gündeme geliyor. Kesici bir aletle gasp cezası alan ve geçtiğimiz haziran ayında cezaevine giren Tarlacı’nın cezaevinden kaçmaya çalıştığı iddia edildi.

Kaynak:https://www.onurakay.com.tr/ozel-habe…

2011 yılında katıldığı Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasıyla uzun süre dikkatleri üzerine çeken Taner Tolga Tarlacı, yarışma sonrasında da farklı nedenlerle adından sıkça söz ettirmeye devam etti.

Daha sonra Acun Ilıcalı’ya yaptığı hakaretlerle uzun süre gündemi meşgul eden Tarlacı’nın 13 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar verilirken, Survivor Taner kaçak feribotla Kıbrıs’a kaçtı.

Kıbrıs Limanı yakınlarında vapura atlayarak kıyıya yüzen Tarlacı, 13 yıl hapis cezasından böylece kurtuldu. Geçen haziran ayında bu kez kesici aletle gasp cezasına çarptırıldı ve cezaevine girdi.

Tutuklanma anlarını sosyal medya hesabından paylaşan Taner Tolga Tarlacı uzun süredir cezaevindeyken, Tarlacı’nın cezaevinden kaçmaya çalıştığı iddia edildi.

OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre Tarlacı, çitlere tırmanmaya çalışırken korumalar tarafından fark edildi ve duruma hızla müdahale edildi.

kosk-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu