Yaşam

Dijital yayın platformu GAIN, Rams Türkiye İnşaat Grubu’na satıldı

GAIN Medya’nın kurucusu Gözde Akpınar, Aralık 2020’de %100 yerli yatırımla kurulan Türkiye’nin dijital yayın platformu olarak yayın hayatına başlayan GAIN’in Rams Türkiye İnşaat Grubu’na satıldığını duyurdu.

GAIN tarafından “kamuya duyuru” başlığıyla yapılan açıklamada şirketin satış fiyatı hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

Gözde Akpınar’ın açıklaması şu sözlere yer verdi:

“Üç yılı aşkın süredir devam eden GAIN gezimizde çok değerli bir karar aldık. Hepimizin ortak emeği ile sıfırdan hayata döndürdüğümüz şirketimiz şimdi yeni bir döneme giriyor.

GAIN’in tüm hisselerinin Rams Türkiye tarafından satın alınması için el sıkıştık. Türkiye’nin %100 yerli yatırımla kurulan dijital platformu GAIN için ilk günden beri hayalimiz ülkemizden dünyaya açılan bir marka yaratmaktı. Dünya devi rakiplerimizin yer aldığı bölümde, bize inanan ekibimiz ve iş ortaklarımızla birlikte farklı işler yaparak, birbirimizi daha iyi anlayarak izleyicilerimizle güçlü bir bağ kurduk. Bu satışın ülkemize hayırlı olmasını ve bu bağın gelişerek devam etmesini temenni ediyorum.

GAIN’in bundan sonraki süreçte de yenilikçi ve kaliteli içeriğine hız kesmeden devam ederken, GAIN’in başarısında büyük emek ve katkıları olan çalışma arkadaşlarımızla yolumuza devam edeceğimizin bilgisini paylaşmak isterim.” (KÜLTÜR SANAT) HİZMET)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu